FORMY PŁATNOŚCI

  • płatność GOTÓWKĄ
  • płatność PRZELEWEM (przelew na poniższe konto)
  • płatność BLIKIEM na telefon

NR KONTA:

mBank: 63 1140 2004 0000 3102 8068 7207 (OSK Ala i As Zbigniew Knapik, ul. Torowa 8 32-050 SKAWINA)

RATY 0%

opłaty za kurs można dokonać w nieoprocentowanych ratach rozłożonych na czas trwania kursu, jedynie pobieramy wpisowe 200 zł przy zapisaniu się na kurs


CENNIK

KURS PODSTAWOWY kat. B – 3000 zł

Kurs jest prowadzony na zasadach tradycyjnych czyli na początek wykłady z teorii a następnie część praktyczna czyli jazdy.

Opcja kursu podstawowego

KURS OPTYMALNY kat. B – 3200 zł

Kurs jest prowadzony na takich samych zasadach jak kurs podstawowy czyli na początek wykłady z teorii a następnie część praktyczna czyli jazdy, tak więc różnica polega na ilości godzin jazdy przeznaczonych na kursie dla kursanta.


Kurs kat. B78 AUTOMAT – 3000 zł

ZDAJESZ NA TYM CO SIĘ UCZYSZ

Kurs jest prowadzony na takich samych zasadach jak kurs podstawowy czyli na początek wykłady z teorii a następnie część praktyczna czyli jazdy, które odbywają się na samochodzie Peugeot 308 1,6 Blue HDi AUTOMAT, podstawianym przez OSK na Egzamin Państwowy w Ośrodku Egzaminacyjnym


E – LEARNING – teoria w domu – 3000 zł

TEORII UCZYSZ SIĘ W DOMU

Kurs prowadzony jest w Ośrodku tylko w części praktycznej, czyli jazdy.

Kandydat na kierowcę, we własnym zakresie przygotowuje się do egzaminu z teorii i zdaje egzamin teoretyczny w Ośrodku Egzaminacyjnym.

Każda osoba zapisująca się na powyższy kurs, otrzymuje pełną opiekę merytoryczną ze strony Instruktora, w trakcie trwania nauki.


BADANIA LEKARSKIE

Każda osoba, która zapisze się na kurs, może skorzystać z preferencyjnych terminów badań lekarskich, które umawiamy w zaprzyjaźnionej Przychodni Lekarskiej mieszczącej się w Skawinie.

Badania można wykonać we własnym zakresie, lecz orzeczenie dla kandydata na kierowcę musi wydać uprawniony lekarz.


JAZDY DOSZKALAJĄCE – 1 godzina jazdy 100